Geoblog.pl    pozahoryzont    Podróże    Azory - Sao Miquel i Lizbona    Ponta Delgada za dnia

Ponta Delgada za dnia

Portugal
Portugal, Ponta Delgada

W poszukiwaniu knajpki trafiamy na mix Azorów i Afryki - knajpkę buffet house, gdzie za 6,5 euro można najeść się do woli. Wystrój stanowi mieszankę nowoczesności (fast foodu) wzbogaconej elementami afrykańskimi w postaci np licznych masek. Czysto, smacznie, z sympatyczną obsługą, a ciasto ananasowe nie ma sobie równych :)

monisza
monisza - 2013-02-25 16:23
to ciasto ananasowe... nie odpusze! bedziemy na azorach w czerwcu - czy nazwe knajpki (adres, lub przyblizona lokalizacje) mozna prosic?:-)))

pozahoryzont
pozahoryzont - 2013-02-25 20:20
Blisko centrum, w jednej z bocznych uliczek. Knajpka prowadzona przez imigrantów z Afryki - mają stałą wywieszoną za obiad i można jeść do bólu - ciasto jest płatne extra ale jest pyszne. Spróbuję zobaczyć czy mam gdzieś adres to dam znać

monisza
monisza - 2013-02-26 10:08
dzieki wielkie! jak znajdziesz adres, to super (moze tez przyszlym podroznikom sie przyda jak tu zagladna), jak nie to jakos dotrzemy, po zapachu:-). to w sumie to co (oprocz pieknych miejsc i ludzi) lubie w podrozowaniu. wspomnienia smakow:-). a udalo sie wam posmakowac kawy w lizbonie? dla mnie pychota!. juz trzeci raz bede przelotem w tym cudnym miescie i kawa to pewny punkt programu.

pozahoryzont
Krzysztof Tuz